Donderdag 09 november

Nationale Duurzame Huizen Route

Datum
09-11-2017

Aanstaande zaterdag wordt de tweede dag van de Nationale Duurzame Huizen Route gehouden en daar komen we bekende gezichten tegen!

Deze bewoners hebben afgelopen jaar namelijk hun medewerking verleend aan het mogelijk maken van ons Gas(t)vrij Bernheze boekje. Het informatieboekje met projecten binnen onze gemeente die op een duurzame manier gebouwd zijn of worden en waar inwoners van onze gemeente welkom zijn voor de nodige informatie en ervaringen omtrent hun duurzame projecten.

En één daarvan doet dus ook mee aan de Nationale Duurzame Huizen Route! De bewoners van bovenstaand woonhuis openen aanstaande zaterdag 11 november in Nistelrode hun deuren om geïnteresseerden te vertellen en laten zien wat zij allemaal gedaan hebben om hun woning zo duurzaam mogelijk te maken.


Ook interesse? Of benieuwd welke huizen er nog meer voor je open gaan? Kijk dan op www.duurzamehuizenroute.nl


Meer nieuws


Blijf op de hoogte over de EnergieWeverij

Meld je aan!